Rozwiązania dla urządzeń Konica Minolta

 

KUARIO MFP Kiosk to najlepsze rozwiązanie samoobsługowe umożliwiające łatwe drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów, zdjęć i grafiki z drukarek wielofunkcyjnych (MFP).

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, konfigurowalnym opcjom i zaawansowanym funkcjom zabezpieczeń jest to idealne rozwiązanie dla każdej organizacji, biblioteki lub uniwersytetu, która chce oferować wygodne usługi drukowania, kopiowania i skanowania.

 

 

 

Umango to profesjonalna aplikacja do skanowania zbiorczego dokumentów przeznaczona dla tych, którzy chcą szybko i łatwo skanować, indeksować i przechowywać dokumenty

Dzięki bezproblemowej łączności z produktami takimi jak Microsoft SharePoint, HP Trim, Alfresco i światem innych rozwiązań, Umango zapewnia potężną podstawę do tworzenia wymagań dotyczących obrazowania dokumentów. Szybkość i dokładność przetwarzania dokumentów, jaką zapewnia Umango, pozwolą Twojej firmie na szybki i łatwy dostęp do informacji.

 

 

 

 

 

DocSlide Skanowanie dokumentów to czynność, którą muszą wykonywać wszystkie firmy, ale nie zawsze jest to prosta czynność. Od skanowania wielostronicowych dokumentów, które są zbyt duże, aby wysłać je pocztą elektroniczną, po rozwiązywanie problemów związanych z bezpieczeństwem poprzez zapewnienie, że dokumenty zawierające bardzo wrażliwe informacje nie dostaną się w niepowołane ręce.

 

 

 

 

Princity zarządza flotami drukarek w dużych organizacjach od ponad sześciu lat i stworzyło wiele rozwiązań optymalizujących wykorzystanie sprzętu poligraficznego i zarządzanie kosztami druku.

Princity został zaprojektowany, aby ułatwić automatyczne zamawianie materiałów eksploatacyjnych, zarządzanie usterkami i zbieranie odczytów liczników.

 

 

 

Willow360 to oparte na chmurze rozwiązanie do zarządzania przepływem pracy, które automatyzuje procesy związane z dokumentami za pomocą prostych przepływów pracy, które pomagają firmom oszczędzać czas. Willow360 pozwala szybko realizować zadania i przyspieszać wewnętrzne procesy biznesowe, pomagając wyeliminować czasochłonne procedury, które negatywnie wpływają na produktywność w miejscu pracy.

 

 

 

PaperCut – Udowodniono naukowo, że oprogramowanie do zarządzania drukiem PaperCut poprawia środowisko drukowania. Bezpieczniejsze, łatwiejsze w zarządzaniu użytkownikami i łatwiejsze w użyciu. To po prostu działa, poważnie.

Drukowanie jest nudną częścią IT, bo tak powinno być, bo powinno „po prostu działać”. PaperCut umożliwia ponowne ułatwienie drukowania użytkownikom końcowym, niezależnie od tego, czy drukują z urządzenia BYOD, czy urządzenia mobilnego, a także ułatwia życie dzięki automatycznemu wdrażaniu sterowników druku. Mamy o wiele więcej w ofercie, od wiodących w branży integracji z innymi firmami po łatwe drukowanie Find-Me metodą „dotknij i zwolnij”

Dojazd

Wyśrodkuj mapę
Ruch
Jazda rowerem
Tranzyt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!