Niszczarki HSM

 

Niszczarka dokumentów do każdego zastosowania

Czy potrzebujesz kompaktowej niszczarki dokumentów do użytku w domu, centralnego urządzenia do biura do użytku na otwartej przestrzeni, kompleksowej stacji utylizacji dużych ilości dokumentów lub niszczarki do cyfrowych nośników danych?
W gamie produktów HSM SECURIO, Pure, shredstar, Powerline i StoreEx znajdziesz niszczarkę spełniającą Twoje wymagania. W każdym przedziale cenowym, każdym stopniu bezpieczeństwa, dla każdego wymagania wydajnościowego i obsługującego każdy rodzaj nośnika danych.

 

 

Świetne rozwiązania na każde wymagania

Poufne dokumenty należą do niszczarki HSM, nie do kosza. Pamiętaj: im bardziej poufne są dane, tym wyższy musi być stopień bezpieczeństwa. Niszczarki dokumentów tnących na ścinki, począwszy od stopnia bezpieczeństwa DIN/ISO P-4 są zgodne z RODO i zapewniają wystarczająco wysoki poziom ochrony danych dla większości użytkowników prywatnych i firm. Jeśli posiadasz wyjątkowo poufne i tajne dane o szczególnie wysokich wymaganiach w zakresie ochrony, zalecamy ich zniszczenie za pomocą urządzenia o poziomie bezpieczeństwa od P-5 do P-7.

 

 

Twój ekspert w ochronie danych

Jeśli chcesz bezpiecznie chronić swoje dane, potrzebujesz zaufanych produktów. W każdej niszczarce HSM odnajdziesz nasze bogate doświadczenie i ekspercką wiedzę. 
Jesteśmy wiodącym producentem urządzeń na rynku dzięki szerokiej gamie produktów: nasz zrównoważony asortyment czyni nas popularnym partnerem w zakresie bezpieczeństwa
danych w domowym biurze, w biurach, działach firmy oraz archiwach.
Nie ma co do tego wątpliwości: jeśli potrzebujesz skutecznie i łatwo zniszczyć dane osobowe i poufne dokumenty zgodnie z RODO, mamy odpowiedni produkt, bez względu na Twoje
wymagania.

 

 

 

Dojazd

Wyśrodkuj mapę
Ruch
Jazda rowerem
Tranzyt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!